Viešvėnų mokyklos geroji patirtis – ankstyvoji mentorystė
2022 m. kovo 2 d. įvyko nuotolinis Europos Sąjungos struktūrinių fondų/Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamo Kokybės krepšelio projekto „Mokyklų gerosios patirties, pristatymas“, kuriame savo sėkmės istorijas pristatė penkios Lietuvos mokyklos: Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla, Jonavos ,,Lietavos“ pagrindinė mokykla, Šakių r. Lukšių Vinco Grybo gimnazija, dalyvaujančios Kokybės krepšelio projekte. Telšių r. Viešvėnų pagrindinės mokyklos komanda pristatė sėkmės istoriją „Ankstyvoji mentorystė pradinėse klasėse“, kurioje pristatė mentorystės idėją, praktiškai išplėtotą ir pamokose, ir popamokinėje veikloje, ir net nusitęsiančią iki mokinių savanorystės. Mokiniai, ateidami kaip mentoriai į pagalbą ir bendraamžiams, ir mokytojams, ne tik įtvirtina pačių žinias, stiprina savo motyvaciją, bet ir tampa labiau pasitikintys savimi. Žinoma, patiems mentoriams taip pat svarbios papildomos žinios ir praktika, tad sėkmės istorijoje pristatyta geroji mentorių patirtis Telšių STEAM centre.
Telšių r. Viešvėnų pagrindinės mokyklos informacija