TELŠIŲ RAJONO VIEŠVĖNŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS IŠORINIO VERTINIMO TRUMPOJI ATASKAITA

MOKYKLOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMAS

Telšių rajono Viešvėnų pagrindinė mokykla kaip ir kiekviena kita mokykla siekia geresnės ugdymo kokybės, todėl kiekvienais metais atlieka savo veiklos įsivertinimą.

Mokyklos įsivertinimas –procesas, kuris įgalina priimti sprendimus, skatinančius tobulinti mokyklos veiklą.

Įsivertinimo paskirtis – atrasti mokyklos veiklos kokybės sėkmes bei trukdžius ir nustatyti tobulintinas sritis mokyklos bei numatyti veiklos tobulinimą.

Mokykla dalyvauja įsivertinime daugiau kaip 10 metų (mokyklos vidaus auditas vykdomas nuo 2004 metų). Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo procesą koordinuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Mokykos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės nariai 2017 m. :

• Loreta Gedminienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, koordinatorė.
  • Virgilijus Juknevičius – fizikos mokytojas, grupės vadovas,
  • Irmina Dargevičienė – pradinių klasių mokytoja.
  • Rasa Klenauskienė – spec. pedagogė-logopedė.

Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo teisinė bazė:

1. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. kovo 29 d. įsakymu Nr. V-267 patvirtinta „Mokyklos, įgyvendinančios bendrojo ugdymo programas, veiklos kokybės įsivertinimo metodika“
  2. Veiklos kokybės įsivertinimo vykdymas platformoje ,,Iqes online Lietuva".
  3. Telšių rajonoViešvėnų pagrindinės mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo tvarkos aprašas.
  4. Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo darbo planas

2017 m.

Platusis įsivertinimas 2017 m.

Tėvų apklausa NMVA 2017

Mokinių apklausa NMVA 2017

Mokinių anketos "Ugdymas ir mokymasis" analizė

Mokytojų anketos "Ugdymas ir mokymasis" analizė