KAIP MOKYSIMĖS NUOTOLINIU BŪDU NUO KOVO 30 D.?

NUOTOLINIO MOKYMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

NUOTOLINIO MOKYMO TAISYKLĖS

Mokiniai pagal pamokų tvarkaraštį (tvarkaraštis nesikeičia, keičiasi tik pamokų laikas) dirba nuotoliniu būdu: prisijungę prie el. dienyno, sukurtų bendravimo grupių, atlieka mokytojų nurodytas užduotis.  Nesant galimybei prisijungti (dėl techninių kliūčių), užduotis atlieka jiems palankiu metu.

Pamokos metu mokiniai, naudodamiesi „Messenger“, „Zoom“, „Discord“ programėlėmis (pasiūlys mokytojas) gali bendrauti, konsultuotis su mokytoju. Mokiniai, konsultuodamiesi su mokytojais, pasirenka mokymosi tempą, tačiau turi įsisavinti ir atsiskaityti už tą medžiagos dalį, kuri priskirta konkrečiam laikotarpiui.

Mokiniai mokytojo nurodytais terminais turi atlikti užduotis, atsiųsti mokomųjų dalykų mokytojų paskirtus atsiskaitomuosius darbus.

Mokinių mokymosi apskaita tvarkoma elektroniniame dienyne.

Išsami informacija apie mokymąsi nuotoliniu būdu yra pateikta

NUOTOLINIO MOKYMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠE

Taip pat nepamirškite

NUOTOLINIO MOKYMOSI TAISYKLIŲ!

JEIGU JUMS REIKIA PAGALBOS DĖS TECHNINIŲ PRIEMONIŲ, PROGRAMŲ PARSISIUNTIMO, PRISIJUNGIMO PRIE GRUPIŲ, KREIPKITĖS Į:

JOVITĄ SUDINTAITĘ, skaitmeninių technologijų administratorę, TEL. 8 676 44393, EL.P. jovitaThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;

DALIĄ APŪKIENĘ, IKT konsultantę, TEL. 8 621 88820, EL.P. apuk321@gmail.com.