Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, baigiantis mokslo metams, turėjo galimybę dalyvauti kūrybinių darbelių parodoje „Mano knygos viršelis“. Jį organizavo Šventosios pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė. Savo darbus atsiuntė 12 mokinių. Knygos viršelį kūrė ir piešė įvairiomis priemonėmis: guašu, pieštukais, akvarele.

Paroda virtualiose erdvėse pasirodys birželio mėnesį, o originalūs darbai – Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje liepos – rugpjūčio mėnesiais.

Svetainės: www.sventosiospm.lt, www.palangosspt.lt, www.palangavb.lt.

Dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais ir knygutėmis.

Ačiū mokinukams už aktyvų dalyvavimą ir kūrybinius darbelius. Gražių vasaros akimirkų.