Balandžio 5 dieną pradinukų komandos „Riešutas“ ir „Gilė“ varžėsi, atlikdamos įvairias kalbos užduotis. Mokiniai prisiminė metų laikus, jų požymius, mėnesius, aiškino patarles, priežodžius, skaitė sakmes, vardino miško ir daržo gėrybes.

Ypač aktyviai dalyvavo Nedas, Lukas ir Deividas. Mažieji mokėjo keletą eilėraščių apie paukščius, lietų ir skaičiuotę.

Po to atidarėme „Knygų skirtukų dirbtuvėlę“. Kiekvienas mokinys pasidarė po skirtuką. Vieniems labiau patiko spalvinti, kitiems karpyti iš popieriaus ir klijuoti. Patiems mažiausiems dalyviams padėjo jų mamos. Viena šeima, vakarodama prie televizoriaus padarė net 3 skirtukus: mamai, tėčiui ir Žygimantui.

Smagu mokytis kitaip!

Birutė ir Rasa